Zrzeszenie        Statut        Kalendarz imprez        Projekty        Partnerzy        Kontakt

Aktualności

I turniej polskiej ligi Bocci 29.06.2021
W dniach 24.06.-27.06.2021 w Wągrowcu rozpoczęły się rozgrywki polskiej ligi BOCCI Zawodnicy po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią powrócili do rywalizacji sportowej. W pierwszym turnieju ligi uczestniczyła 5 osobowa reprezentacja ZSR „Start” Zielona Góra. Podopieczni trenerów: Łukasza Tarnawskiego i Lecha Sulimierskiego zaprezentowali się bardzo dobrze wygrywając 7 spotkań ze wszystkich 11 meczy. Wielki sukces zaliczyła MARIKA FURTAK, w grupie BC2 odniosła trzy bardzo wysokie zwycięstwa z zawodnikami ze ‘Start-u” Bielsko Biała: 10:0 z Antonim Kołodennym i 6:0 z Adamem Mencnarowskim , wygrała również 6:0 z Martą Wesołek ”Start” Poznań.
Jeden wygrany mecz zaliczył ROBERT DĄBROWSKI – grupa BC5 10:4 z Nicholasem Nieprzęckim ze „Start-u” Wrocław, przegrał natomiast po wyrównanej grze 2:3 z Rafałem Stasiakiem z „Prometeus” Konopiska. W tej samej grupie BC5 MILENA OLEKSIŃSKA uznała wyższość rywali przegrywając dwa spotkania. Natomiast w grupie BC3 TOMASZ NIPARKO grający przy pomocy rynny z asystentem JOLANTĄ NIPARKO dwa mecze wygrali walkowerem oraz przegrali wynikiem 3:5 z Katarzyną Krzyżanowską „Start” Gdańsk.

Dziękujemy zawodnikom za pierwsze mecze i pierwsze punkty rankingowe. Przed nimi następne turnieje i finał w Zamościu. Życzymy powodzenia i trzymamy mocno kciuki.


Zdjęcia: Adrian Stykowski, ZSR START Zielona Góra

Powrót