Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt


Aktualności

Spotkanie z Mistrzem Europy05.06.2018
W poniedziałek, 4 czerwca 2018r. w naszym Klubie miała miejsce miła uroczystość. Marek Trykacz – podwójny złoty medalista tegorocznych Mistrzostw Europy Niepełnosprawnych w podnoszeniu ciężarów w Berck sur Mer – Francja oraz jego trener Remigiusz Wołejko spotkali się z przedstawicielami zarządu klubu w obecności zielonogórskich mediów

W imieniu Zarządu i zawodników ZSR „Start” Prezes Danuta Tarnawska gratulowała sportowcowi i trenerowi znakomitego sukcesu, na który zapracowali codziennym trudem i ciężką pracą, dziękując za godne reprezentowanie kraju oraz zielonogórskiego „Startu” listami gratulacyjnymi wraz z bukietami kwiatów.

Serdeczne podziękowania przekazała również tym wszystkim, którzy od dłuższego czasu wspierają profesjonalnie naszego zawodnika: trener wspomagający: Mateusz Hozakowski, trener kadry narodowej - Mariusz Oliwa, firma LUG Light Factory, psycholog - Marek Lemański, dietetyk - Marzena Pałasz Poradnictwo Dietetyczne, Strong Food, Glutamina24.pl Zielona Góra.

Zawodnicy podzielili się swoimi wrażeniami z Mistrzostw, opowiadali o swoich osobistych przeżyciach związanych z udziałem w tym ważnym sportowym wydarzeniu zarówno obecnym na spotkaniu jak i przedstawicielom mediów.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, życzymy dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej i krajowej a docelowo zakwalifikowania się do udziału w Igrzyskach Paraolimpijskich - Tokio 2020.

Powrót