Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt


Aktualno¶ci

Nasi tenisiści w finale Igrzysk Paraolimpijskich07.09.2012
Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o sukcesie naszych reprezentantów na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie. Piotr Grudzień i Marcin Skrzynecki w grze drużynowej w tenisie stołowym doszli już do finału i mają zapewniony srebrny medal. Nasza para w grach eliminacyjnych pokonała Ukrainę 3:0. W ćwierćfinale po niezmiernie emocjonującym meczu wygrali z Belgią 3:2.
W półfinale po niemniej dramatycznej i emocjonującej walce pokonali 3:2 utytułowaną drużynę gospodarzy, której wcześniej udało się wyeliminować z gry najlepszy aktualnie na świecie zespół z Chin.
Dzisiaj o godz. 18,00 rozegrają finałowy mecz o złoto z Hiszpanią – trzymajmy kciuki.

W dniu 12 września 2012 r. o godz. 12,00 Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „Start” w Zielonej Górze organizuje spotkanie z naszymi zawodnikami po powrocie z Igrzysk Paraolimpijskich Londyn’2012. Członków naszego klubu, sympatyków oraz wszystkich chętnych zapraszamy do sali szermierczej (konferencyjnej) Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie gdzie będą mieli możliwość uczestniczyć w powitaniu i uhonorowaniu naszych paraolimpijczyków: Ewy Zielińskiej, Piotra Grudnia i Marcina Skrzyneckiego oraz wraz nimi fetować ich sukces.
Powrót