26.05.2026
W Gorzowie Wlkp. w dniach 22-24 maja odbyła się III Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski . Udział wzięła tym razem skromna reprezentacja naszego klubu, był to dla nich pierwszy start w zawodach w tym sezonie.
Najlepiej zaprezentowali się zawodnicy Zosia Diaczuk i Tomek Kozak, którzy w swoich klasach startowych zajęli 3 miejsca w rzucie oszczepem. Tuż za podium, na 4 miejscu plasowali się Kuba Świderski i Roman Olech również w rzucie oszczepem. Natomiast Michał Mitrus był dwukrotnie piąty na 100m i 200m. Gratulujemy zawodnikom, przed nimi kolejne ważne imprezy, jak mistrzostwa Polski juniorów oraz seniorów, życzymy powodzenia.








