Aktualności

PARALEKKOATLETYCZNE GRAND PRIX POLSKI
26.05.2026

W Gorzowie Wlkp. w dniach 22-24 maja odbyła się III Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski . Udział wzięła tym razem skromna reprezentacja naszego klubu, był to dla nich pierwszy start w zawodach w tym sezonie.

Najlepiej zaprezentowali się zawodnicy Zosia Diaczuk i Tomek Kozak, którzy w swoich klasach startowych zajęli 3 miejsca w rzucie oszczepem. Tuż za podium, na 4 miejscu plasowali się Kuba Świderski i Roman Olech również w rzucie oszczepem. Natomiast Michał Mitrus był dwukrotnie piąty na 100m i 200m. Gratulujemy zawodnikom, przed nimi kolejne ważne imprezy, jak mistrzostwa Polski juniorów oraz seniorów, życzymy powodzenia.

Partnerzy

Kontakt z nami

Zrzeszenie Sportowo - Rehabilitacyjne
"START" Zielona Góra


ul. Urszuli 14
65-147 Zielona Góra

Tel.: 68 327 08 02
Tel.: 68 475 35 66
E-mail: zsr@start.zgora.pl

Nasze sekcje

Projekt i realizacja strony internetowej dofinasowana ze środków Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022–2033.