12.05.2026
W drugi majowy weekend odbyła się V Gorzowska Spartakiada Paralimpijska, na której nadspodziewanie dobrze wypadła 2-osobowa reprezentacja zielonogórskiego „Startu”. I miejsce w strzelaniu laserowym w konkurencji karabin zajęła Joanna Ząbek.
Joanna Jakuć - Towarnicka wywalczyła III miejsce w konkurencji pistolet. Z uwagi na równolegle odbywające się w tym czasie liczne imprezy sportowe, w spartakiadzie nie mogli nas reprezentować przedstawiciele innych dyscyplin. Pod Ich nieobecność dwie Asie z sekcji strzeleckiej godnie nas reprezentowały. Serdecznie im dziękujemy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.




