Aktualności

WYRÓŻNIENIA DLA KAMILI KUBAS i MATEUSZA SURWIŁO NA BALU ZIELONOGÓRSKIEGO SPORTU
06.02.2024

W piątek 2 lutego 2024r. w sali Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Zielonej Górze odbył się Jubileuszowy XX Bal Zielonogórskiego Sportu. Przed publicznością liczącą około 900 osób, uhonorowano sportowców, który osiągnęli najbardziej wybitne sukcesy sportowe w 2023 roku. Oprócz trzech sportowców pełnosprawnych wyróżniono również naszego zawodnika, parakajakarza Mateusza Surwiło. Z rąk Janusza Kubickiego Prezydenta Miasta Zielonej Góry otrzymał wyróżnienie najlepszego sportowca z niepełnosprawnością w 2023r. Należy wspomnieć, że był to rok Mateusza... Zdobył srebrny medal Mistrzostw Europy, zajął miejsce tuż za podium - czwarte w Mistrzostwach Świata, a najważniejszy sukces to kwalifikacja na Igrzyska Paraolimpijskie Paryż 2024. Trzymamy mocno kciuki za udział Mateusza w Igrzyskach Paralimpijskich Paryż 2024!!!Jesteśmy razem podczas Igrzysk z Mateuszem i Jego trenerem Dawidem Gluzą, który będzie wspierał zawodnika w czasie startów.

Podczas tej samej uroczystości miłą niespodzianką było wyróżnienie dla naszej parakajakarki Kamili Kubas, która z rąk Prezydenta Janusza Kubickiego otrzymała złoty medal-nagrodę Prezydenta Miasta Zielona Góra za całokształt pracy w rozwój sportu w mieście Zielona Góra. Brawo Kamila.

Gratulujemy serdecznie naszym wspaniałym sportowcom.

Partnerzy

Kontakt z nami

Zrzeszenie Sportowo - Rehabilitacyjne
"START" Zielona Góra


ul. Urszuli 14
65-147 Zielona Góra

Tel.: 68 327 08 02
Tel.: 68 475 35 66
E-mail: zsr@start.zgora.pl

Napisz do nas

Nasze sekcje

Projekt i realizacja strony internetowej dofinasowana ze środków Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022–2033.