Aktualności

Wyjazdowe treningi sportowe - Pustkowo
21.07.2022

Zawodnicy zielonogórskiego „Startu” tradycyjnie już uczestniczyli w wyjazdowych treningach sportowych, w Pustkowie, nad naszym morzem, w dniach 03-16 lipca 2022r. 20-tu niepełnosprawnych sportowców ćwiczących na co dzień w różnych sekcjach uczestniczyło w prowadzonych zajęciach sportowych w piłce siatkowej plażowej, bocci, tenisie stołowym, pływaniu, w zajęciach ogólnego usprawniania.

Dużym powodzeniem cieszył się tenis plażowy. Zajęcia odbywały się w obiektach sportowych Ośrodka Wypoczynkowo – Rehabilitacyjnego „ZEM-TOURIST”: odkrytym basenie pływackim, siłowni, boiskach oraz w naturalnym akwenie wodnym -morzu bałtyckim. Zawodnicy doskonalili umiejętności sportowe i poprawiali sprawność fizyczną przygotowując się do udziału w zawodach sportowych różnej rangi. Odbywały się także zajęcia pozasportowe: ogniska, zawody rekreacyjne, wspólne plażowanie. Udział w obozie był dla uczestników przede wszystkim okazją do podniesienia poziomu sportowego, ale też był to dobry czas na lepsze wzajemne poznanie się i wspaniały sposób skutecznej integracji.

Projekt został dofinansowany z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


Partnerzy

Kontakt z nami

Zrzeszenie Sportowo - Rehabilitacyjne
"START" Zielona Góra


ul. Urszuli 14
65-147 Zielona Góra

Tel.: 68 327 08 02
Tel.: 68 475 35 66
E-mail: zsr@start.zgora.pl

Napisz do nas

Nasze sekcje

Projekt i realizacja strony internetowej dofinasowana ze środków Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022–2033.