Aktualności

5 medali tenisistów STARTu na Mistrzostwach Świata
29.03.2023


Wspaniały początek sezonu naszych tenisistów stołowych. Rozpoczęły się zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata Granada 2022. W dniach 24-26 marca, podczas turnieju Spanish Open Costa Brava w Hiszpanii doskonale spisali się Piotr Grudzień i Igor Misztal, podopieczni trenera Lucjana Błaszczyka. Zdobyli ogółem 5 medali. Igor Misztal w turnieju indywidualnym w klasie 10-tej zwyciężył bezapelacyjnie, zdobywając złoty medal natomiast srebrny wywalczył z Natalią Partyką w mikście. Piotrowi Grudniowi niewiele brakowało do zwycięstwa w klasie 8-mej, ostatecznie zadowolił się srebrnym medalem, natomiast złoto zdobył w mikście wraz z Karoliną Pęk. Na swoim koncie Piotr i Igor zanotowali jeszcze brązowy medal w turnieju deblowym. Te sukcesy pozwoliły na zdobycie dodatkowych punktów do rankingu światowego.

Gratulujemy serdecznie naszym zawodnikom i trenerowi, życzymy dalszych wspaniałych sukcesów w drodze do Mistrzostw Świata.
Partnerzy

Kontakt z nami

Zrzeszenie Sportowo - Rehabilitacyjne
"START" Zielona Góra


ul. Urszuli 14
65-147 Zielona Góra

Tel.: 68 327 08 02
Tel.: 68 475 35 66
E-mail: zsr@start.zgora.pl

Napisz do nas

Nasze sekcje

Projekt i realizacja strony internetowej dofinasowana ze środków Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022–2033.