Zrzeszenie        Statut        Kalendarz imprez        Projekty        Partnerzy        Kontakt

II Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym26.10.2020
Dobry występ zawodników Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego "Start" Zielona Góra w II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowy - Gdańsk 23-25.10.2020. Nie zawiedli, jak zwykle  zawodnicy kadry narodowej zajmując miejsca na podium:  Tomasz Jakimczuk w kl.1-3 zajął  I miejsce, W klasie 8-mej dominowali nasi zawodnicy: zwyciężył Piotr Grudzień pokonując w finale kolegę klubowego Marcina Skrzyneckiego 3:1. Dorota Mituta zajęła II miejsce w połączonych klasach 8-10. Pozostali zawodnicy uplasowali się na dalszych pozycjach: Tomasz Mika - 5-6 miejsce ( klasa 6), Patryk Gatner 11-12 miejsce (klasa 9), Jacek Wawer - 13-14 miejsce (klasa 8).

Przed naszymi zawodnikami jeszcze III turniej  Grand Prix Polski, który odbędzie się w listopadzie w Krakowie.