Zrzeszenie        Statut        Kalendarz imprez        Projekty        Partnerzy        Kontakt

Dwa Medale tenisistów „START-u” ZG podczas DMP Niepełnosprawnych w Wiśle13.10.2020
W dniach 09-11 października 2020r. w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Znaczący sukces odnieśli zawodnicy zielonogórskiego „STARTU” zdobywając 2 złote medale. W klasie 8, Piotr Grudzień, Marcin Skrzynecki i Tomasz Mika wygrali wszystkie pojedynki wynikiem 2:0, pokonali IKS AWF Warszawę, Eurobeskidy Łodygowice, START Wejherowo, Gminę Strzelce Opolskie, Bronowiankę Kraków. W klasie 9-10 Igor Misztal i Hubert Morusiewicz pokonali wynikami (2:1) Jezioro Tarnobrzeg, IKS AWF Warszawę, wynikiem 2:0 START Wejherowo, w półfinale pokonali START Katowice (2:0), a w finale zwyciężyli IKS JEZIORO Tarnobrzeg (2:1).