Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt

Amatorska Liga Tenisa Stołowego - 201814.06.2018
W obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji WOSIR Drzonków w Zielonej Górze rozegrano 10-ty (ostatni w sezonie) turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło 27 zawodników. Po raz kolejny bezapelacyjnie najlepszy był Tomasz Jackowski - START Zielona Góra, który zwyciężył w finale Krzysztofa Stocika -BMP Logistic. III miejsce zajął Andrzej Kopecki ZKS Old-Boys. Drużynowo 10-ty turniej wygrali ZKS Old-Boys 354pkt., II m-ce BMP Logistic 352, III m-ce START Zielona Góra - 316 pkt.

W klasyfikacji generalnej po dziesięciu turniejach tytuł MISTRZA ALTS 2018 roku zdobyła drużyna BMP LOGISTIC – 1609 pkt., II miejsce zdobyli zawodnicy START ZIELONA GÓRA – 1514 pkt. (Jackowski Tomasz, Wąsiński Jan, Wasilewski Jerzy, Chełmicki Jan, Niemiec Piotr, Torchała Jarosław, Wawer Jacek), III miejsce WALUŚ TRANS – 1327 pkt., IV-te miejsce ZKS-OLD-BOYS – 1309 pkt., V-te miejsce PGE Energia Odnawialna - 1292pkt., VI-te miejsce JAREK TEAM - 986pkt.

Indywidualnie najlepszy był Tomasz Jackowski START Zielona Góra – 450 pkt., VIII-e miejsce wywalczył Jan Wąsiński - 361pkt START Zielona Góra.

Na zakończenie odbyła się uroczysta dekoracja zwycięzców, których dekorował Sebastian Jagiełowicz - Radny Dzielnicy Nowe Miasto, wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe.