Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt


Aktualności

Międzynarodowa integracja tenisistów stołowych28.02.2018
Do bardzo sympatycznego spotkania doszło w dniu 24 lutego 2018r w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. Po raz pierwszy spotkali się zawodnicy tenisa stołowego „Polonii Hannover” z Niemiec ze sportowcami Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego ”Start” Zielona Góra. Rozegrano zawody w kategorii gier deblowych oraz grach pojedynczych.

Bardzo miłym akcentem spotkania były odwiedziny Lucjana Błaszczyka, który przekazał naszym gościom z Niemiec wiele wrażeń ze swojej bogatej kariery, jako zawodnika. Zaprezentowali się również nasi paraolimpijczycy, medaliści Igrzysk Paraolimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy: Piotr Grudzień i Marcin Skrzynecki, zademonstrowali swoje medale z Igrzysk w Rio de Janeiro.

Międzynarodowe zawody przyniosły wiele korzyści dla obu zespołów, najważniejszym celem była wspólna wymiana doświadczeń, doskonalenie swoich umiejętności, nawiązanie wspaniałych kontaktów sportowych i przyjacielskich, które mamy nadzieję, że będą kontynuowane w przyszłości.


Powrót