Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt

I miejsce tenisistów stołowych w Monachium11.05.2017
W dniach 04-07 maja br. reprezentacja Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” w Zielonej Górze uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju tenisa stołowego w Monachium (Niemcy). Impreza organizowana jest co dwa lata przez klub BSV Monachium w ramach wieloletnich przyjacielskich kontaktów sportowych.

Miło nam poinformować ,że zespół w składzie Tomasz Jackowski, Jan Chełmicki, Wiesław Pawlak
i Jarosław Torchała
- podopieczni trenera Jacka Kaczmarka - zajęli w Monachium I miejsce wygrywając z dwoma zespołami z Czech: 4:2 z zespołem Jańkich Laźni i 6:0 z Hradec Kralove oraz pokonując w finale reprezentację gospodarzy 4:2.

W turnieju indywidualnym z udziałem zawodników wszystkich reprezentacji I miejsce zajął nasz zawodnik Tomasz Jackowski, na IV miejscu uplasował się Jan Chełmicki. Pozostali zawodnicy zajęli dalsze miejsca.

Składamy serdeczne gratulacje, życząc zawodnikom dalszej dobrej formy i jak najlepszych wyników sportowych.