Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt

II msc. reprezentacji zielonogórskiego „Startu” w Amatorskiej lidze tenisa stołowego28.04.2017
Zakończone zostały rozgrywki Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego sezonu 2016/2017, w ramach której odbyło się 10 turniejów z udziałem 7-miu drużyn. Miło nam poinformować że uczestnicząca w lidze reprezentacja zielonogórskiego „Startu” z dorobkiem 842 pkt zajęła w turnieju II miejsce za BMP Logistic – 914 pkt, trzecie miejsce wywalczył zespół PGE – 748 pkt.

W ogólnej punktacji indywidualnej, w której sklasyfikowano 44 zawodników zwyciężył z dorobkiem 271 pkt. nasz zawodnik Tomasz Jackowski, który wygrał w każdym z dziesięciu turniejów. Na 7 miejscu uplasował się Jan Wąsiński ze 199 punktami, 10 był Jerzy Wasilewski – 183 pkt., 11 – Jarosław Torchała 175 pkt.,13 Piotr Niemiec – 160 pkt., 37 Jacek Wawer -28 pkt.

W prowadzonej w ramach ligi punktacji w kategorii OPEN zwyciężył również Tomasz Jackowski (206 pkt) , 11 był Piotr Niemiec (76 pkt). W kategorii SENIORÓW 4 miejsce zajął Jarosław Torchała. W kategorii OLDBOJÓW dwa pierwsze miejsca zajęli Jan Wąsiński i Jerzy Wasilewski.

Cieszy nas aktywność naszych zawodników sekcji tenisa stołowego. Serdecznie gratulując odnoszonych sukcesów życzymy Im dalszej wysokiej formy sportowej.