Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt


Aktualności

Terminarz startów zawodników START-u ZG podczas Igrzysk 201608.09.2016
7 września w środę rozpoczęły się Igrzyska Paraolimpijskie w Rio de Janeiro 2016. W Brazylii liczną reprezentację posiada Zrzeszenie Sportowo - Rehabilitacyne START Zielona Góra. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym terminarzem startów naszych zawodników.

/według czasu polskiego/

07 września 2016 – środa
23.00- Uroczyste otwarcie Igrzysk Paraolimpijskich- Rio de Janeiro 2016
/relacja na żywo TVP 1/


08 września 2016 – czwartek
14.40 – tenis stołowy – gry singlowe- eliminacje
Marcin Skrzynecki- Emil Andersson (SWE)


09 września 2016 – piątek
1.00 - tenis stołowy – gry singlowe -eliminacje
Piotr Grudzień – Ye Chaogun (CHN)

17.15 – strzelectwo sportowe- pistolet P1- 10m SH1- eliminacje
Szymon Sowiński

19.45 - strzelectwo sportowe- pistolet P1- 10m SH1- finał
Szymon Sowiński

10 września 2016 – sobota
1.00 - tenis stołowy – gry singlowe -eliminacje
Piotr Grudzień – Barak Mizarchi (AUS)
Marcin Skrzynecki- Ross Wilson (GBR)

tenis stołowy – gry singlowe ćwierćfinały
(Piotr Grudzień ,Marcin Skrzynecki)


11 września 2016 – niedziela
tenis stołowy – gry singlowe - półfinały
(Piotr Grudzień ,Marcin Skrzynecki)

14.15 – strzelectwo sportowe-P3-pistolet 25m-eliminacje
16.00- – strzelectwo sportowe-P3-pistolet 25m-eliminacje
Szymon Sowiński

18.00 - podnoszenie ciężarów – waga 72 kg
Marek Trykacz

18.15 - – strzelectwo sportowe-P3-pistolet 25m- finał
Szymon Sowiński

13 września 2016 – wtorek
tenis stołowy – gry singlowe -finały
(Piotr Grudzień ,Marcin Skrzynecki)

14 września 2016 – środa
tenis stołowy – gry drużynowe – runda 1
(Piotr Grudzień ,Marcin Skrzynecki, Patryk Chojnowski-Start Szczecin)

tenis stołowy – gry drużynowe - ćwierćfinały
(Piotr Grudzień ,Marcin Skrzynecki, Patryk Chojnowski-Start Szczecin)

14.00 – parakajakarstwo – sprint 200 m-KL1- eliminacje
Kamila Kubas

14.50 - parakajakarstwo – sprint 200 m-KL3- eliminacje
Mateusz Surwiło
15.15 - parakajakarstwo – sprint 200 m-KL1- półfinał
Kamila Kubas
15.50 - parakajakarstwo – sprint 200 m-KL3- półfinał
Mateusz Surwiło

17.00 – strzelectwo sportowe- pistolet 50m – P4- eliminacje
Szymon Sowiński
19.45 - strzelectwo sportowe- pistolet 50m – P4- finał
Szymon Sowiński

15 września 2016 – czwartek
tenis stołowy – gry drużynowe - półfinały
(Piotr Grudzień ,Marcin Skrzynecki, Patryk Chojnowski-Start Szczecin)

14.00 - parakajakarstwo – sprint 200 m- KL1- finał
Kamila Kubas

15.10 parakajakarstwo – sprint 200 m-KL3- finał
Mateusz Surwiło


17 września 2016 – sobota
tenis stołowy – gry drużynowe - finały
(Piotr Grudzień ,Marcin Skrzynecki, Patryk Chojnowski-Start Szczecin)

Uroczyste zakończenie Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro 2016
Powrót