Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt


Aktualności

Dobre miejsce tenisisty zielonogórskiego „START”-u21.07.2016
W dniach 15-17 lipca 2016r. w Tarnobrzegu odbył się Międzynarodowy Jubileuszowy X Turniej tenisa stołowego zawodników na wózkach TOP 10 - Tetra TOP. Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne START w Zielonej Górze reprezentował utalentowany Tomasz Jakimczuk podopieczny trenera Jacka Kaczmarka.

Podczas turnieju spotkali się tenisiści stołowi z Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Białorusi i Polski przyjaciele, koledzy, starzy bywalcy od kilku lat ale też debiutanci, którzy przyjechali po raz pierwszy.

W turnieju indywidualnym zawodników na wózkach - TETRA TOP nasz zawodnik zajął wysokie trzecie miejsce, przegrywając jedynie z Jirim Suchankiem – Czechy i Rafałem Czuperem – START Białystok.

Tomasz Jakimczuk startował jeszcze w turnieju indywidualnym OPEN gdzie uplasował się na szóstym miejscu (zwyciężył Krzysztof Żyłka – IKS Jezioro Tarnobrzeg) oraz w turnieju deblowym z Mariuszem Czerwińskim – Start Radom, gdzie zajęli czwarte miejsce. Zwyciężył debel w składzie Krzysztof Żyłka – IKS Jezioro Tarnobrzeg / Rafał Lis – Szansa Start Gdańsk.

Serdecznie gratulujemy sukcesów.Powrót