Zrzeszenie        Statut        Kalendarz imprez        Projekty        Partnerzy        Kontakt

Dobre miejsce tenisistów stołowych w Bolesławcu26.11.2014
Reprezentacja Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” Zielona Góra uczestniczyła w Integracyjnym Turnieju tenisa stołowego, który odbył się dniu 22 listopada 2014r. w Bolesławcu. Udział wzięło 40 zawodników z czterech klubów. Podopieczni trenera Jacka Kaczmarka w składzie Jan Chełmicki, Tomasz Jakimczuk, Dariusz Matkowski wypadli bardzo dobrze.

Jan Chełmicki zajął pierwsze miejsce w grupie VI-VII. W grupie wózkowiczów drugie miejsce zajął Tomasz Jakimczuk, a tuż za nim na trzeciej pozycji uplasował się Dariusz Matkowski.

W kategorii open nasz „wózkowicz” zajął czwarte miejsce.

Było to bardzo dobre podsumowanie sezonu przez wymienionych tenisistów. Składamy serdeczne gratulacje, życząc zawodnikom dalszej dobrej formy i jak najlepszych wyników sportowych w nowym roku.