Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt


Aktualności

Eliminacje do Mistrzostw Polski osób niepełnosprawnych w bocci15.09.2014
W dniach 12-14 września 2014 roku w Luboniu k/Poznania odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski osób niepełnosprawnych w bocci, organizowane przez Polską Federację Bocci Niepełnosprawnych oraz SSR „Start” Poznań. Rywalizacja toczyła się w trzech grupach BC2 i BC3 i BC4. W zawodach uczestniczyło ośmioro zawodników Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” w Zielonej Górze, podopiecznych trenerów Marty Kurzawskiej i Łukasza Tarnawskiego.

Najlepiej w zielonogórskiej ekipie zaprezentował się Tomasz Niparko, który zajął I miejsce w Grupie BC3. III miejsce w tej grupie wywalczyła nasza zawodniczka Klaudia Najbor. Wart odnotowania jest również wynik osiągnięty przez Annę Gruchot. Zawodniczka, dla której był to pierwszy udział w tak ważnych zawodach uplasowała się w swojej grupie na dobrym miejscu 7-8.

Na dalszych miejscach uplasowali się pozostali zawodnicy: w grupie BC3 Małgorzata Jakubowska i Katarzyna Ukleja, w grupie BC2 Aleksandra Włodarczyk i Tomasz Osiński oraz Robert Pyczel w grupie BC4.

Gratulujemy i życzymy sukcesów tym, którzy się zakwalifikują do Mistrzostw Polski.
Powrót