Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt

Złoto Tomasza Jakimczuka w Międzynarodowym Turnieju klasyfikacyjnym w tenisie stołowym16.06.2014
W Cluj-Napoca (Rumunia) w dniach 11-15 czerwca 2014r. odbył się Międzynarodowy Turniej niepełnosprawnych w tenisie stołowym klasyfikacyjny), w którym udział wziął Tomasz Jakimczuk zawodnik Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego START Zielona Góra. W grupie II (zawodnicy na wózkach inwalidzkich), podopieczny trenera Jacka Kaczmarka zaprezentował się bardzo dobrze, zdobywając złoty medal w grze zespołowej wraz z innym zawodnikiem kadry narodowej – Rafałem Czuperem (Start Białystok).

W grupie eliminacyjnej pokonali zespół Słowacji 3:0 oraz zespół łączony Wielkiej Brytanii i Słowacji wynikiem 3:0. W półfinale zwyciężyli zespół łączony Irlandia, Izrael - 3:1, w finale również 3:1, pokonali drużynę Słowacji.

W grze indywidualnej Tomasz Jakimczuk zajął miejsce V-VI.