Zrzeszenie        Kalendarz imprez        Partnerzy        Kontakt

Podziękowania za wsparcie

Nasz utytułowany ciężarowiec Marek Trykacz, paraolimpijczyk z Rio de Janeiro’2016 - przygotowuje się do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Mexico City na przełomie września i października. Specyfika podnoszenia ciężarów , wymaga specjalnego przygotowania, w którym techniki wspomagania żywieniowego i suplementacja diety są równie ważne jak trening sportowy. Słowa podziękowania należą się Pani dietetyk Marzenie Pałasz, która w tajniki prawidłowego żywienia wprowadziła Marka jeszcze przed Igrzyskami w Rio.

Obecnie, od wielu miesięcy sponsorujące naszego zawodnika dwie zielonogórskie firmy udzielają Markowi wsparcia w przygotowaniach do udziału w Mistrzostwach Świata.

Dziękujemy restauracji STRONG FOOD za to, że zadbała o właściwą, skomponowaną dla Marka dietę, zapewniając codzienną dostawę 5-ciu specjalnie dla Niego przygotowanych posiłków.

Sklepowi Glutamina24.pl dziękujemy za stałe dostarczanie odżywek i suplementów diety niezbędnych zawodnikowi do budowania jak najlepszej formy.

Słowa podziękowania kierujemy także do Pana Marka Lemańskiego, który od lat z zaangażowaniem i życzliwością zapewnia zawodnikowi wsparcie i opiekę psychologiczną.

Wasza pomoc odgrywa bardzo ważna rolę we właściwym przygotowaniu zawodnika. Dodana do Jego ciężkiej pracy, samozaparcia, ambicji i ducha walki zaowocuje sukcesami sportowymi, w których będziecie mieli Państwo swój udział.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.